Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

SENİN DE
BİR FİDANIN OLSUN

3bilgi’yi tavsiye et, senin adına fidan dikelim

Lütfen formu doldurunuz

Yukarıdaki adımları takip ederek, tanıdıklarınıza 3Bilgi Eğitim Kurumları tavsiye edebilir ve bunu bizim sistemsel olarak takip etmemizi sağlayabilirsiniz. Böylelikle kendi adınıza fidan dikilmesini ve yine kendi adınıza fidan dikildiğine dair sertifikanın sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yukarıda belirtilen Ad-soyad ve Telefon bilginizi girerek (Bu bilgiler hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmayacak olup sadece adınıza düzenlenecek Sertifika için istenmektedir) bir sonraki adımda karşınıza çıkacak görseli Facebook,Twitter, Linkedin, Whatsapp, Google+ hesaplarınızdan birinde paylaşmak ya da dilediğiniz arkadaşınıza SMS göndermek hepsi bu kadar.

Kuruluşumuzdan bugüne, tavsiyeleri ile 3Bilgi Eğitim Kurumları’nın büyümesine destek olan mutlu öğrencilerimizin sayesinde hızla büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Siz öğrencilerimize teşekkür etmek amacıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü Ankara Ağaçlandırma Şube Müdürlüğü aracılığı ile Ankara Kırıkkale yolu 85. km’de 3Bilgi’ye tahsis edilen alanda fidan dikimi gerçekleştirdik.

Bundan sonra da, sizlerin tavsiyesiyle aramıza katılan her yeni öğrenci için adınıza yeni bir fidan dikeceğiz. Mutlu öğrencilerimizin desteğiyle ormanımızı büyüteceğiz.

1 Mart 2016’dan itibaren sizin tavsiyeniz üzerine 3Bilgi Eğitim Kurumları öğrencisi olduğunu sistemsel olarak takip edebildiğimiz her yeni öğrencimiz için sizin adınıza yeni bir fidan dikeceğiz.

Bu tanıtım sonrasında 3Bilgi Eğitim Kurumları’nı kendilerine uygun bulan ve öğrencimiz olan her bir kişi için adınıza bir fidan dikeceğiz. Dikilen fidanın adınıza düzenlenmiş Sertifikasını da adresinize kargo yolu ile ulaştıracağız.

Kişiye özel fidan dikimi ve matbuu fidan dikimi sertifikası gönderimini, 1 Mart 2016 tarihinden sonra verilen tavsiyeler için, tavsiye edilen kişinin 3Bilgi Eğitim Kurumaları öğrencisi olması durumunda, tavsiye eden kişi adına gerçekleştirilecektir. 1 Mart 2016 tarihinden sonra tavsiye üzerine 3Bilgi Eğitim Kurumları ailesine katılan her yeni öğrencimiz için, tavsiye eden kişi adına yeni bir fidan dikilecektir. Bir kişi adına dikilebilecek fidan sayısında herhangi bir üst sınır yoktur.

Aynı kişinin birden fazla öğrencimiz tarafından tavsiye edilmesi durumunda, sadece ilk tavsiye eden öğrencimiz adına fidan dikimi yapılacaktır.