Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Sosyal Sorumluluk Anlayışımız

3Bilgi Eğitim Kurumları, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir. Herkesin eğitim alma hakkının olduğu anlayışını kendimize yaşam felsefesi edindik.

Bu çerçevede topluma karşı sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı; faaliyet gösterdiğimiz ülkemizde, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, kamu ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Öğrencilerimize Karşı Sorumluluklarımız; 
• Öğrenci memnuniyetini ön planda tutar, değişen koşullarına göre hareket eder, sürekli kendimizi yenileriz. 
• Öğrencilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap vermek için çalışır, hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; öğrencilerimize saygı, eşitlik ve nezaket çerçevesinde yaklaşırız. 

Yasalara Karşı Sorumluluklarımız; 
Türkiye’de mevcut kanun ve yönetmeliklere, ülkemizin gelenek ve kültürlerine duyarlı davranır, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket eder, öğrencilerimizin ve iş ortaklarımızın kurallarına ve kalite yönetim sistemlerine uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürürüz. 

Topluma Karşı Sorumluluklarımız; 
• Sosyal sorumluluk anlayışımızı iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlı görmez, toplum ve çevre için en iyi olanı dikkate alır ve bu yönde çalışırız. 

• En iyi yatırımın insana olan yatırım olduğuna inanır, ülkemizin genç nüfusunun eğitim düzeyinin arttırılması için çalışırız. 

• Ulusal kalkınmamıza, gelişmemize ve kültürel zenginliklerimizin yaşatılmasına katkıda bulunacak eğitim ve kültür faaliyetlerini destekler, toplumun gelişimi için çaba gösteririz. 

2015 Sosyal Sorumluluklarımız
Hayat Sende Gençlik Akademisi Derneği
Devlet Korumasında Kalan çocukların savunuculuğunu yapan Hayat Sende Gençlik Akademisi Derneği'ne eğitim desteği sağladık. 

Yaşamartı Danışmanlık
Ankara'da Üniversite Öğrencilerine yönelik konferanslar organize eden Yaşamartı Danışmanlık bünyesinde 5.000 üniversite öğrencisinin yararlanacağı Ücretsiz Bilgisayar Kursu Hediye çeki imkanı sağladık.

Girişimcilik Okulu Derneği (Go)
Türkiye'de Girişimciliğin gelişmesi adına çalışmalar yürüten dernek yönetim kurulu üyelerine kurumsal kapasitelerinin artırılması adına ücretsiz Finans eğitimi verdik.


Hayat Sende Gençlik Akademisi Derneği - Sabancı Vakfı
Toplum ve medyanın devlet koruması altında yetişen gençlere yönelik negatif tutumunun değiştirilmesi için Ankara'da Gençlik Parkından Meclis Parkına kadar 150 Bisikletli vatandaşın katıldığı organizasyona destek olduk. 

TümKar-Der (Tüm Karadenizliler Derneği)
Tüm Karadenizliler Derneği'nin Ankara Yakacıkta düzenlemiş olduğu yemek festivaline destek olduk. Ayrıca katılımcıların hepsine şapka ve tişört dağıttık.
Hazırlanıyor


Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı
Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı üyelerine ücretsiz Bilgisayar Kursu Projesini başarıyla tamamladık.

LÖSEV
Lösev vasıtasıyla tedavisini gören üyelere, Ücretsiz Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi projesini başarıyla tamamladık.


Hazırlanıyor